Војводина - Вардар (видео, СЕХА - 10.03.2018)

Дуелот во Нови Сад не донесе ништо на табелата во СЕХА лигата по триумфот на Вардар од 36-32 (17-13). „Црвено-црните" останаа на првото место, а Војводина е „фенерџија" на едно коло до крај на регуларниот дел од сезоната

петок, 16 март 2018 - 16:28