Вардар - Висла (Видео, ЛШ - 04.03.2018)

Вардар директно се пласираше во четврт-финалето на лигата на шампионите, а на последниот меч од групната фаза на домашен терен ремизиравме со Висла, 31-31 (16-16).

понеделник, 5 март 2018 - 17:54