Вардар - Пик Сегед (видео, ЛШ - 18.02.2018)

Вардар останува на првото место во група А во лигата на шампионите по триумфот над Пик Сегед, 34-30 (16-14) и на две кола до крај на групната фаза е чекор поблиску до директен пласман во четврт-финалето на ЛШ.

понеделник, 19 февруари 2018 - 12:20