Вардар - Мешков (видео, Ф4 СЕХА - 13.04.2018)

Вардар ќе се бори по шести пат за титулата во регионалната СЕХА Газпром лигата откако по полуфиналето на Ф4 турнирот го победи Мешков со 33-24 (17-14).

сабота, 14 април 2018 - 15:38