ППД Загреб - Вардар (ЛШ, видео - 23.03.2019)

Вардар направи голем чекор кон пласман во четврт-финалето на ЕХФ Лигата на шампионите откако триумфираше со 27-18 во првиот меч од осмина-финалето како гостин кај ППД Загреб.

вторник, 26 март 2019 - 11:28