Нант - Вардар (видео, ЛШ - 25.02.2018)

Заверката на директниот пласман во четврт-финалето на лигата на шампионите за Вардар е одложено за следниот викенс кога „црвено-црните" го играат последниот натпревар од групната фаза против Висла. Во меч од 13. коло од лигата на шампионите на гостувањето во Франција нашите момци се враќаат без бодови откако загубија минимално, 26-27 од Нант.

понеделник, 26 февруари 2018 - 15:48