Highlight: Vardar 1961 vs Flensburg Handewitt

Ако не сте го гледале натпреварот меѓу Вардар 1961 и Флензбург тогаш погледнете ги најинтересните моменти од 4. коло на ЕХФ лигата ма шампионите. Вардар 1961 победи со 31-26 и ги освои првите бодови сезонава во групната фаза од ЛШ.

петок, 16 октомври 2020 - 19:35