Ф4 2018: Вардар - ПСЖ

Вардар го освои четвртото место во лигата на шампионите сезонава. Во мечот за бронза на Ф4 турнирот во Келн „црвено-црните" загубија од ПСЖ со 28-29

понеделник, 28 мај 2018 - 13:01