Ф4 2018: Вардар - Монпелје (видео, полуфинале - 26.05.2018)

Вардар во полуфиналето на лигата на шампионите загуби од Монпелје со 27-28. Ова е прв триумф на Монпелје во досегашните меѓусебни дуели со Вардар во лигата на шампионите. „Црвено-црните“ ќе играат з абронзениот медал

недела, 27 мај 2018 - 12:49