Целје - Вардар (видео, СЕХА лига, 21.10.2017)

На гостувањето во Словенија кај Целје, нашите ракометари славеа со 31-28 за шести триумф сезонава, трет во дуелите со Целје.

вторник, 31 октомври 2017 - 09:52