Барселона - Вардар (видео, ЛШ - 10.02.2018)

Вардар го доживеа првиот пораз сезонава во Лигата на шампионите, откако загуби на гостувањето кај Барселона со 30:29, но и покрај тоа остана на првото место.

понеделник, 12 февруари 2018 - 18:38