Анте Гаџа пред гостувањето во Загреб (06.12.2021)

Изјава на средниот бек Анте Гаџа пред гостувањето на Вардар во 10. коло на ЕХФ лигата на шампионите против ППД Загреб.

понеделник, 6 декември 2021 - 21:25