ВАРДАР - ПИК СЕГЕД 31-23

Вардар победи во првиот меч од четврт-финалето на Лигата на шампионите со 31-23 против ПИк Сегед. Реваншот се игра на 5 мај во Сегед

 

четврток, 25 април 2019 - 21:49

Share on Facebook