Покана за прес - конференција

Ракометниот клуб Вардар повикува на прес - конференција пред реванш четврт-финалниот натпревар од СЕХА ГАЗПРОМ лигата помеѓу екипите на Вардар и НЕКСЕ (Хрватска).

Прес - конференцијата ќе се одржи во петок (13.03.2020) во прес конференциската сала во СЦ "Јане Сандански" во 12 часот.

Натпреварот меѓу Вардар и НЕКСЕ е закажан за во недела (15.03.2020) во 20,15 часот часот во СЦ "Јане Сандански".

Со почит,

вторник, 10 март 2020 - 14:06

Share on Facebook