Покана за прес - конференција

Ракометниот клуб Вардар повикува на прес - конференција пред натпреварот од СЕХА Газпром лигата помеѓу екипите на Вардар и Татран (Словачка).

Прес - конференцијата ќе се одржи во петок (6.12.2019) во прес конференциската сала во СЦ "Јане Сандански" во 12 часот.

Натпреварот меѓу Вардар и Татран е закажан за во понеделник (09.12.2019) во 20,15 часот часот во СЦ "Јане Сандански".

Со почит,

вторник, 3 декември 2019 - 09:10