Покана за прес-конференција

Ракометниот клуб Вардар ве повикува на прес-конференција по повод натпреварот од СЕХА Газпром лигата помеѓу екипите на Вардар и Металург, кој ќе се одигра на ден 09.12.2017 (сабота) во СЦ „Јане Сандански" во 20:45 часот.

Прес-конференцијата ќе се одржи на ден 07.12.2017 (четврток) во 12 часот во прес-конференциската сала во СЦ „Јане Сандански".

среда, 6 декември 2017 - 09:24