Покана за прес-конференција

Ве покануваме на прес-конференција пред натпреварот од 5.коло во групната фаза од ВЕЛУКС ЕХФ лигата на шампионите помеѓу екипите на Вардар и Барселона (Шпанија).

Прес-конференцијата ќе се одржи во четврток 12.10.2017 година во 12 часот во прес - конференциската сала во СЦ „Јане Сандански".

Натпреварот меѓу Вардар и Барселона е закажан за 14 октомври 2017 година со почеток во 17,30 часот во СЦ „Јане Сандански"

Со почит,

понеделник, 9 октомври 2017 - 16:56