• 14 окт / 17:30
 • 7 окт / 17:30
 • 1 окт / 17:00
 • 23 сеп / 17:30
 • 17 сеп / 19:00
 • 9 сеп / 17:45
 • 5 сеп / 17:45
 • 2 сеп / 17:45
 • 25 авг / 14:00
 • 13 авг / 13:30
  26:37
 • Лига на шампиони 2016/2017 - Група Б

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар141004412:37820
  2Кјелце14905415:39018
  3ПИК Сегед14815376:35017
  4Рајн Некар14815392:39617
  5Мешков14545383:38514
  6ППД Загреб14419332:3569
  7Целје14338399:4249
  8Кристијанштад14329381:4118
 • СЕХА Газпром - 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар181521599:51047
  2Телеком Веспрем181422521:45844
  3Мешков Брест181125552:50035
  4Загреб181116496:46934
  5Целје Пивоварна 181107561:54533
  6Горење186012501:52018
  7Нексе185310493:52318
  8Металург185211453:47217
  9Tатран184113469:54813
  10Извиѓач181116503:6034
 • ВИП Супер лига 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Охрид181413529:43743
  2Пелистер181413527:43543
  3Еурофарм Р.181314529:43740
  4Борец18927549:51029
  5Радовиш18819462:46925
  6Пролет18819465:47325
  7Прилеп18738542:54424
  8Металург 218549510:55019
  9Вардар јуниор184212457:51214
  10Работнички180018403:6060
 • ВИП Супер лига 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Охрид181413529:43743
  2Пелистер181413527:43543
  3Еурофарм Р.181314529:43740
  4Борец18927549:51029
  5Радовиш18819462:46925
  6Пролет18819465:47325
  7Прилеп18738542:54424
  8Металург 218549510:55019
  9Вардар јуниор184212457:51214
  10Работнички180018403:6060
 • Лига на шампиони 2016/2017 - Група Б

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар141004412:37820
  2Кјелце14905415:39018
  3ПИК Сегед14815376:35017
  4Рајн Некар14815392:39617
  5Мешков14545383:38514
  6ППД Загреб14419332:3569
  7Целје14338399:4249
  8Кристијанштад14329381:4118
 • СЕХА Газпром - 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар181521599:51047
  2Телеком Веспрем181422521:45844
  3Мешков Брест181125552:50035
  4Загреб181116496:46934
  5Целје Пивоварна 181107561:54533
  6Горење186012501:52018
  7Нексе185310493:52318
  8Металург185211453:47217
  9Tатран184113469:54813
  10Извиѓач181116503:6034

Фан шоп

Фан шоп

наскоро...

Дополнителни информации околу производите во фан шопот можете да добиете во продавницата што се наоѓа во сала во СЦ „Јане Сандански“ или на телефонскиот број:

+389 2 2401-984

Спонзори и пријатели