• 4 мар / 17:00
 • 27 фев / 20:30
 • 25 фев / 17:00
 • 18 фев / 17:00
  34:30
 • 13 фев / 20:45
  35:27
 • 10 фев / 18:00
  29:28
 • 3 фев / 18:00
  22:30
 • 1 фев / 17:00
  25:25
 • 13 дек / 20:45
  24:30
 • 13 дек / 19:00
  24:16
 • ЕХФ лига на шампиони 2017/18 Група А

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар12921333:28320
  2Нант12813345:32617
  3Барселона12723354:32916
  4Рајн Некар12543354:33414
  5ПИК Сегед12516364:35511
  6Висла 12228322:3456
  7ППД Загреб12228297:3396
  8Кристијанштад12228307:3656
 • ВИП Супер лига 2017/2018

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Пелистер131201394:30136
  2Еурофарм Р.12912320:25128
  3Пролет13814353:32425
  4Охрид12813328:30125
  5Радовиш12426284:31314
  6Прилеп12417310:32913
  7Борец12318304:35310
  8Металург 2132110342:4047
  9ВАРДАР ЈУНИОР132011304:3636
 • СЕХА Газпром - 2017/2018

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар141310448:34140
  2ППД Загреб141013409;36131
  3Мешков14914411:37528
  4Целје14824404:38626
  5Горење13535362:34718
  6Татран13517367:36616
  7Металург14518378:39816
  8Нексе14158354:4018
  9Динамо132110335:4077
  10Војводина132011315:4016
 • СЕХА Газпром - 2017/2018

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар141310448:34140
  2ППД Загреб141013409;36131
  3Мешков14914411:37528
  4Целје14824404:38626
  5Горење13535362:34718
  6Татран13517367:36616
  7Металург14518378:39816
  8Нексе14158354:4018
  9Динамо132110335:4077
  10Војводина132011315:4016

Фан шоп

Фан шоп

наскоро...

Дополнителни информации околу производите во фан шопот можете да добиете во продавницата што се наоѓа во сала во СЦ „Јане Сандански“ или на телефонскиот број:

+389 2 2401-984

Спонзори и пријатели