• 4 дек / 18:00
 • 26 ное / 17:30
 • 17 ное / 19:00
 • 12 ное / 17:30
 • 29 окт / 17:00
 • 23 окт / 18:00
 • 22 окт / 20:00
  28:27
 • 21 окт / 18:00
  25:22
 • 16 окт / 17:30
  30:27
 • 14 окт / 18:00
  31:31
 • СЕХА Газпром - 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Вардар8710280:22322
  2Мешков Брест6411181:16013
  3ППД Загреб5401144:12112
  4Телеком Веспрем5401130:11912
  5Целје Пивоварна 7304202:2249
  6Горење5203134:1396
  7Нексе5113131:1374
  8Металург6114140:1484
  9Tатран5104123:1513
  10Извиѓач6006169:2120
 • Лига на шампиони 2016/2017 - Група Б

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Кјелце4400127:1028
  2Вардар4400121:1038
  3Рајн Некар4211117:1175
  4Мешков4202108:1104
  5ПИК Сегед4112108:1113
  6Кристијанштад4103109:1182
  7Целје4103109:1222
  8ППД Загреб400496:1120
 • ВИП Супер лига 2016/2017

  Поз.ЕкипаPWDLDP
  1Пелистер6411160:13413
  2Охрид6411161:13913
  3Еурофарм Р.6402158:13212
  4Прилеп6402170:16012
  5Пролет6311140:14010
  6Радовиш6303146:1509
  7Металург 26222173:1808
  8Борец6123172:1675
  9Вардар јуниор6114141:1564
  10Работнички6006127:1900

Фан шоп

Фан шоп

наскоро...

Дополнителни информации околу производите во фан шопот можете да добиете во продавницата што се наоѓа во сала во СЦ „Јане Сандански“ или на телефонскиот број:

+389 2 2401-984

Спонзори и пријатели